ПАТ "Укрнафта" провело капітальний ремонт свердловини (КРС) на півночі країни, який надав змогу забезпечити дебіт природного газу більш ніж до 60 тис. куб. м на добу, а також вийти на нові перспективи дорозвідки покладів родовища.

"Попередньо оцінений дебіт після КРС становить понад 60 тис. куб. м природного газу на добу", — повідомив директор "Укрнафти" Сергій Корецький, слова якого процитовано на сайті товариства в понеділок.

Як поінформували в компанії, бригада капітального ремонту провела геофізичні роботи, щоб визначити насиченість нового покладу і від'єднала вироблений нижній горизонт.

На глибині 2317-2322 м було проведено перфораційні роботи зі з'єднання покладу зі свердловиною, після чого в компанії розпочали освоєння свердловини.

Поклад має розміри 2 кв. км, потужністю 35,4 м, з товщиною продуктивної частини від 2 до 7 м. Його було спочатку оцінено у 199 млн куб. м газу і 70 тис. тонн конденсату. Промислово ці запаси не розроблялися.

"Тепер, отримавши хороші результати після КРС, можна з упевненістю сказати: ресурс є, тому компанія планує його розробку", — підсумували в "Укрнафті".

"Укрнафта" — найбільша нафтовидобувна компанія України, що є оператором національної мережі АЗС із 537 станцій, з яких діють 456.

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі на частку корпоративних прав компанії, яка належала приватним власникам і якою зараз управляє Міноборони.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Українсько-польська комісія з торговельно-економічного співробітництва засідатиме 11 березня — Шмигаль

Засідання спільної міжурядової українсько-польської міжурядової українсько-польської коміс…