Група компаній "Епіцентр" готує до запуску четверту виробничу лінію на заводі керамічної плитки в Калинівці (Київської обл.), повідомив заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

"Уже протягом найближчих тижнів завод керамічної плитки запускає четверту виробничу лінію. Вона змонтована, попереду налагоджувальні роботи. Це дасть змогу збільшити виробництво з 9 до 12 мільйонів квадратних метрів плитки на рік", — повідомив він у фейсбуці.

За його словами, інвестиції у створення заводу становлять $140 млн, створено 480 робочих місць. Водночас понад 200 співробітників виробництва мобілізовано, зазначає нардеп.

Кисилевський повідомив, що в Калинівці також планують будівництво двох заводів "Епіцентру", для чого місцева громада має виділити земельну ділянку.

"Тут справа за місцевою громадою, яка має виділити землю під створення 2420 робочих місць, а також за Міністерством економіки, яке має розробити нормативну базу для закону про підтримку проєктів із великими інвестиціями", — зазначив він. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Українська промисловість у листопаді-лютому 2023/24 рр. збільшила споживання е/е на 23%, населення — на 12%

За чотири місяці опалювального періоду 2023-2024 років обсяги споживання електроенергії ук…