Спілка автомобільних перевізників Словаччини (Únia autodopravcov Slovenska, UNAS) не давала дозволу на блокування пункту пропуску (ПП) "Ужгород — Вишнє Нємецьке" на кордоні з Україною та знімає із себе відповідальність за дії людей, які розпочали її 21 листопада, ідеться в повідомленні спілки у фейсбуці.

"Цей страйк не затверджував голова UNAS або генеральна асамблея UNAS. Як ми заявляли, UNAS після домовленості з послом України в Словацькій Республіці чекатиме на переговори України, Польщі та Словаччини. Тоді ми винесемо думку з цього приводу", — зазначено в інформації.

Згідно з нею, переговори мають відбутися в середу. Організація нагадала, що в разі їхньої безрезультатності й продовження протестів польських перевізників планує приєднатися до них.

Як повідомлялося, рух вантажних транспортних засобів (ТЗ) на українсько-словацькому кордоні, заблокований удень 21 листопада, вночі в середу відновила словацька поліція, повідомила Державна митна служба України.

Зазначалося, що станом на 8-му ранку середи черги біля ПП "Ужгород — Вишнє Нємецьке" з вантажних фур становили 20 фур на виїзд з України (в "єЧерга" зареєстровано 1,347 тис. ТЗ), тоді як на в'їзд в Україну — 400 ТЗ.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Українсько-польська комісія з торговельно-економічного співробітництва засідатиме 11 березня — Шмигаль

Засідання спільної міжурядової українсько-польської міжурядової українсько-польської коміс…