"ДТЕК Енерго" законтрактував додаткові 70 тис. тонн енергетичного вугілля з Польщі, повідомила пресслужба компанії в понеділок.

Таким чином, компанія збільшила обсяг законтрактованого імпортного вугілля до 280 тис. тонн, яке буде направлено на ТЕС.

У рамках контрактів передбачено постачання вугілля, починаючи з вересня поточного року і до березня наступного. На сьогодні компанія вже імпортувала і доставила на свої ТЕС майже 78 тис. тонн.

"Власний вуглевидобуток для нас завжди залишається пріоритетом, але додаткові партії палива з-за кордону нададуть змогу впевненіше пройти опалювальний сезон. Робимо все, щоб пройти цю важку зиму і забезпечити українців світлом і теплом", — зазначив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салєєв.

"Розуміючи всі виклики опалювального сезону, ми не лише посилено ремонтуємо та відновлюємо енергоблоки, продовжуємо на максимумі видобувати вугілля для теплоелектростанцій, а й зміцнюємо тили, де можливо. Для цього сформували запас критичного обладнання на випадок нових обстрілів, забезпечили ТЕС і шахти резервними джерелами живлення. Такою підстраховкою є і додаткове імпортне вугілля, яке веземо до України", — додав він.

Як повідомлялося, першу партію вугілля з Польщі в обсязі 4,2 тис. тонн доставили "ДТЕК" наприкінці вересня.

На початку листопада "Центренерго" також оголосило про початок імпорту вугілля з Польщі, але не уточнило обсяги. За даними джерел, компанія законтрактувала в Польщі близько мільйона тонн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Україна цифровізувала надання гарантії на побутову техніку та мобільні телефони

Кабінет Міністрів України на засіданні у вівторок ухвалив постанову "Про затвердження…